Helios

Wiadomości

16apr

Nowe wyroby z Urządź świat po swojemu

Na początku sezonu wprowadziliśmy na rynek nowe wyroby spod znaku handlowego HELIOS, pr ...
Więcej

Archiwum wiadomości

Nowości i zmiany w roku 2014

W roku bieżącym przygotowaliśmy dla Państwa kilka zmian i ulepszeń odnoszących się do znanych i przez Państwa akceptowanych farb i lakierów. Chcieliśmy je ulepszyć, aby wyroby te jeszcze bardziej zadowalały Państwa potrzeby i życzenia. W związku z tym podstawowe wyroby w tej grupie uległy zmianie wizualnej, stały się atrakcyjne, a ich zalety i właściwości mocniej podkreślone.


HELIOS SPEKTRA farba do wnętrz >

HELIOS SPEKTRA Classic

Nowa HELIOS SPEKTRA farba do wnętrz zastąpiła dotychczasową HELIOS SPEKTRA farbę do ścianwe wnętrzach.

Oprócz nowej szaty bazuje ona również, zgodnie z życzeniem użytkowników, na ulepszonej recepturze! Wzmocniliśmy mokre i suche krycie, istnieje też możliwość większego rozcieńczania (do 15%), co ułatwia nanoszenie farby.

Właściwości:

 • Znaczna przepustowość pary > rekord w Księdze Guinnesa

 • Doskonałe krycie i łatwość nanoszenia

 • Odporna na suche ścieranie

 • Umożliwia częste odnawianie powierzchni ściennych

 • Tworzenie odcieni (Moniclor F i G, Terra do odcienia T200)

 • Przyjazna dla zdrowia i środowiska


HELIOS SPEKTRA Fresh&Easy

HELIOS SPEKTRA Fresh&Easy w nowej postaci.

Farbę, która zdobyła najwyższe uznanie na różnych konkursach (Produkt roku 2013, Złote uznanie za innowację) odświeżyliśmy wizualnie, lecz innowacyjna i nagrodzona treść pozostaje taka sama.

Właściwosci:

 • Długotrwały i delikatny zapach jaśminu

 • Doskonałe krycie już w jednej warstwie

 • Ciepły biały odcień

 • Wysoka przepustowość pary

 • Przyjazna dla zdrowia i środowiska

HELIOS SPEKTRA 2000
>

HELIOS SPEKTRA Extra

Nowa HELIOS SPEKTRA Extra zastąpiła dotychczasową HELIOS SPEKTRA 2000.

Zmieniliśmy jej wygląd i udoskonaliliśmyodcienie w ponad 1000 różnych odcieni. Z ulepszoną recepturą farba stała się odporna również na ścieranie na mokro! Zachowaliśmy wszystkie pozostałe właściwości, dzięki którym farba była rozpoznawalna, dobra i poszukiwana.

Właściwości:

 • Doskonałe krycie, wygląd matowy

 • Ładny, gładki, barwny film

 • Odporna na ścieranie na mokro

 • Łatwa do nanoszenia

 • Znaczna przepustowość pary

 • Przyjazna dla zdrowia i środowiska 

HELIOS SPEKTRA Fresh&Easy została produktem roku

HELIOS SPEKTRA Fresh&EasyWydarzenie odbyło się w hotelu Plaza Hotel w środę 30 stycznia, na którym organizacja przyznała 16 krajom „Produkt roku”. Organizacja działa obecnie w 28 krajach i reprezentują szeroką konkurencję dla wybranych produktów innowacyjnych na świecie. „Produkt roku” w różnych krajach zawiera również produkty takie jak Coca-Cola, Gillette, Nivea, etc.

Dlaczego „Produkt roku”?
Około 5.000 nowych produktów każdego roku wprowadzanych jest na rynek słoweński. Zakorzenienie konkurencji, oportunistyczni konsumenci i stała pozycja produktów na rynku prowadzi do tego, że tylko 20% produktów utrzymuje się na rynku po roku. Tytuł „Produkt roku” stanowi wyróżnienie w natłoku takiej ilości produktów. Zwycięski produkt wybierany jest przez konsumentów i stanowi wartość dodaną i promuje go podczas wyboru zakupu.

HELIOS SPEKTRA Fresh&Easy

HELIOS SPEKTRA Fresh&Easy wewnętrzna farba ścienna jest innowacją w kategorii farb i lakierów. Zawiera mikrokapsułki zapachowe, które uwalniają zapach przez długi czas, wzbogacając powietrze zapachem jaśminu. Specjalna formuła farby uwalnia z jej powierzchni zapach przez długi czas. Oprócz swojej podstawowej zalety stanowi dobrą ochronę powierzchni już w jednej powłoce dając dobre krycie. Farba jest przyjazna dla środowiska i posiada wysoki stopień paroprzepuszczalności i jest łatwa w użyciu co stanowi, że nawet osoba bez doświadczenia będzie w stanie poradzić sobie z nią. 10 litrów Fresk&Easy pokryje 100 m2.

MALOWANIE TWOJEGO DOMU


Kolory na wszystkie powierzchnie Twojego domu. Oferujemy odpowiednie rozwiązania i produkty dla problemów związanych z ochroną i renowacją Twojego domu. W tej aplikacji znajdziesz podstawowe narzędzia, poradę eksperta i przydatne wskazówki.


    

Colour design studio

Aplikacja Colour Design Studio stwarza unikalną możliwość – przetwarzania i malowania Twojego własnego zdjęcia! Możesz także wykorzystać wiele już stworzonych zdjęć.

Nowy Colour Design Studio zmienia obraz widzenia.

ZNACZENIE I WPŁYW KOLORÓW

           

Kolory odgrywają bardzo ważną rolę w urządzaniu mieszkania lub domu, ponieważ kreują one pierwsze wrażenie pomieszczenia, do którego wchodzimy.

Wybór odpowiednich kolorów ma kluczowe znaczenie, jeśli chcemy czuć się dobrze w pracy, podczas zabawy, odpoczynku...

    

 
btn4
btn5
btn6